Kocaeli'de faaliyet gösteren Bildik Teknik birmilyonnokta.com üyesidir. Bölgede, beyaz eşya teknik servisiyle alanında en başarılı firmalardan biri olmayı hak kazanmış bir firmayız. Garantili ve kaliteli bir hizmet almak istiyorsanız uğrayacağınız tek adres burasıdır.

Kocaeli teknik servis sektöründe başarıyı yakalamasında siz değerli müşterilerimizin bizi tercih etmeleri en büyük etken olmuştur. Firmamız her geçen gün büyümeye devam ederken siz müşterilerimizin etkisi de bize büyük bir katkı sağlamaya devam etmektedir. Uzman ekibimiz ile her gün daha fazla çalışarak ürünlerinizi en iyi şekilde sizlere teslim etmeye devam ediyoruz.  

Hepimiz zaman zaman beyaz eşyalarımız da teknik aksaklıklarla karşılaşabiliyoruz. Ama hiç korkmadan ve endişe etmeden tek yapmanız gereken bize ulaşmak olacaktır. Beyaz eşyanızın modeli, markası ne olursa olsun firmamıza bildirip gerekli servis işlemini gerçekleştirmek için uzmanlarımızı görevlendiriyoruz. Bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, buzdolabı, klima, kurutma makinesi gibi her modelde beyaz eşyanızda ilgili sorunu gidermek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Her türlü teknik aksaklığı çözmekte son derece uzmanlaşmış ekibimizle sizlere yardımcı olmak en büyük görevimizdir.

Firmamız için siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti bizim önceliğimizdir. Yıllardır verdiğimiz kaliteli ve güvenilir hizmetler ile geniş müşteri kitlesine hitap etmeye devam ediyoruz. Firmamız makul fiyatlarla en çok tercih edilen olmaya da devam etmektedir. Güvenilir bir firma olmayı başararak bu güvenli hizmeti sizlere ulaştırmaya devam ediyor olacağız.